www.klauskkunigo.lt

12/08/2011

Iš sportinio intereso puslapiui http://www.klauskkunigo.lt uždaviau štai tokį klausimą:

Garbė Jezui kristui.

 Fundamentalistai judėjai ir šiaip kai kurie žydai atvirai ir provokuojančiai tyčiojasi iš Jėzaus, jie netgi iškreiptai didžiuojasi Jį nukryžiavę, ir drąsiai vadina save Dievo išrinktąja tauta. kaip tai suprast? Ir ką Jūs galvojate apie nelegaliai įkurtą Izraelio valstybę ? Juk tai faktas. Ar tik nebus jų Dievas šėtonas?

 Ačiū!

Dabar reik tikėtis atsakymo.

Primename, kad Tavo klausimas dar nėra matomas kitiems žmonėms. Jis bus paviešintas, jei svetainės administratoriai jį patvirtins.

Siūlau ir jums užduoti klausimą, kitą, mūsų kunigams.

Reklama

2 atsakymai to “www.klauskkunigo.lt”

  1. Johnsonas said

    Šaunuolis, palaikau iniciatyvą visapusiškai.(pats nesu tikintis supernatural’u).
    Įdomi judeokrikščionių bandas valdančiųjų pozicija šiais klausimais, kadangi jiems patiems turėtų kilti dar ir keletas kitų klausimų dėl savo esybės ir savo tikėjimo, kadangi krikščionybė yra košerinis smegenų softas gojams.

    Švenčių ar pamaldų metu atliekami judėjų ir kai kurie satanistų/freemasonų ritualai per pagonių kalendorines šventes, tik paprasti žmonės nesupranta – jie “ŽINO, kad taip turi būti ir ką po ko daryti REIKIA”, nesusigaudo simbolikoje, jau nekalbant apie tai, kad užsiteršę protą kažkieno iliuzijomis(t.y. tom pasakom kurias jie vadina ‘religija’).

  2. […] http://www.klauskkunigo.lt (via Juodulys) Iš sportinio intereso puslapiui http://www.klauskkunigo.lt uždaviau štai tokį klausimą: Garbė Jezui kristui.  Fundamentalistai judėjai ir šiaip kai kurie žydai atvirai ir provokuojančiai tyčiojasi iš Jėzaus, jie netgi iškreiptai didžiuojasi Jį nukryžiavę, ir drąsiai vadina save Dievo išrinktąja tauta. kaip tai suprast? Ir ką Jūs galvojate apie nelegaliai įkurtą Izraelio valstybę ? Juk tai faktas. Ar tik nebus jų Dievas šėtonas?  Ačiū! Dabar reik … Read More […]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: