Debilas

19/01/2012

Štai dar vienas veikėjas iš serijos tų, kurie savanoriškai implantuojasi čipus sau po oda. Kolkas ne toks dažnas atvėjis, bet judama aiškia krtyptimi.

 

Reklama

2 atsakymai to “Debilas”

  1. Johnsonas said

    Jo čia vienas tų “provokuojančio pozityvo” atvejų, rašiau pas save apie QR kodus kuriuos dabar durneliai tatuiruojasi, o ten užkoduojama arba asmeninė informacija arba nuoroda į tą info, visa tai galima perskaityti nuskanavus su smartphonu (programa “barcode scanner” ar panasiai). Žmonės negana to bauginami, kad gryni pinigai yra “nesaugūs, geriau atsiskaitinėti kortelėmis”. Kitas dalykas dėl kortelių – dabar specialiai daromas jų perteklius, kone visose gyvenimo srityse įbruka kortelę (“e-bilietas”, “nuolaidų/lojalumo” kortelė ir t.t.), taip lengviau sekti klientų įpročius, o taip pat tas perteklius sudarys galimybę diegti centralizuotą valdymo sistemą, ir visas turimų kortelių funkcijas pervesti vienai kortelei, vėliau bus pasakyta – o naxer tu dar tampaisi tą plastiko gabalą- “va, čipas juk nauja ir madinga”…

  2. Katarsis said

    Na tokia tattoo tai kvaila, bet QR kodas su minimalia info ar tarkim kokia kraujo grupe, pasidarant savo noru į visiškai normalu. Gal žmogus nesureikšmina to kaip jus ir turi svarbesnių bėdų. Ir žinoma aš nekalbu apie čipus..

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: